Laikinasis banko „Snoras“ administratorius Simonas Freakley buvęs ilgametis konsultacijų bendrovės “Kroll” vadovas. Būtent ši įmonė daugiau kaip prieš metus atliko „Snoro“ akcininko Vladimiro Antonovo ir jo valdomos „Convers“ grupės reputacijos tyrimą. Ekonomika.lt pateikia šios bendrovės tyrimo išvadas.

„Mūsų tyrimo metu buvo analizuojama visa turima su subjektais susijusi vieša informacija rusų, latvių, lietuvių, olandų ir anglų kalbomis. Tai apėmė tarptautinę ir regioninę žiniasklaidą bei interneto išteklius, įmonių duomenis, taip pat priežiūros institucijų bei kitus teisinius šaltinius“, rašoma „Kroll“ ataskaitoje.

Šis tyrimas buvo papildytas konfidencialių šaltinių apklausų duomenimis atitinkamose jurisdikcijose.

Galiausiai “Kroll“ apklausė Vladimirą Antonovą bei Aleksandrą Antonovą ir gavo iš jų keletą dokumentuotų įrodymų.Ši ataskaita apibendrina mūsų iki šiol surinktus preliminarius duomenis.

Visas straipsnis 2011 m. lapkričio 17 d. ekonomika.lt puslapyje adresu:  http://www.ekonomika.lt/naujiena/kroll-ataskaita-apie-snora-a-antonova-pinigu-plovima-ir-itarima-zmogzudyste-16034.html

Apie „Kroll“

„Kroll“ yra viena garsiausių pasaulyje verslo rizikos konsultavimo kompanijų. „Kroll“ būstinė įsikūrusi Niujorke, JAV. Bendrovė turi biurus 55 pasaulio miestuose.

„Kroll“ teikia buhalterinės apskaitos praktikos ir finansinių dokumentų audito paslaugas; renka ir sistemina elektroninius įrodymus teisininkams; atkuria prarastus arba sugadintus kompiuterių ir serverių duomenis; atlieka išsamius bylų tyrimus; tikrina potencialių darbuotojų biografijas; užsiima asmenų sauga; tobulina saugos sistemas ir procedūras.

Vienas iš „Kroll“ padalinių yra kompanija „Kroll Ontrack“, dirbanti duomenų atkūrimo, kompiuterinės ekspertizės srityse.