Abakas duomenų atstatymas – faktai, klientai ir kodėl Abakas?

FAKTAI

1997 – įmonė ABAKAS, įkurta kaip didžiųjų pasaulio IT gamintojų: Acer, ADI, Fujitsu, Hansol, Hitachi, Lexmark, Roverscan, Samsung, serviso centras Lietuvoje. Įmonės veikla apėmė IT sprendimus ir konsultacijas IT klausimais, taip pat biuro įrangos pardavimą. Taip pačiais metais buvo parengtas ir įdiegtas kompiuterinis tinklas, apimantis daugiau nei 300 darbo vietų, Kauno Teritorinėje Muitinėje.

1999 – įmonė pakeitė veiklos kryptį ir pradėjo specializuotis tik IT paslaugų srityje. Atlikti pirmieji sėkmingi duomenų atstatymo darbai.

2002 lapkritis – Abakas tapo Ontrack Partneriu. Ši sutartis suteikė įmonei tarpininko tarp galutinio vartotojo ir profesionalias duomenų atstatymo teikiančios kompanijos statusą.

2003 – Abakas tapo vieninteliu autorizuotu Ontrack atstovu Baltijos šalyse ir Kaliningrado regione.

Didelę dalį darbų, kai diskas nereikalauja ardymo, Abakas atlieka Lietuvoje. Tačiau susidūrus su situacija, kai diskui reikalingas ardymas ir/ ar donoras, mes siūlome klientui galimybę diską transportuoti į Kroll Ontrack laboratoriją – Kroll Ontrack darbo vietos atitinka ISO 14644-1 standartą. Laboratorijos (cleanroom) įdiegtos specialios oro valymo sistemos su HEPA filtrais tam, kad oras būtų išvalomas nuo netgi 0,00005 milimetro skersmens dalelyčių, esančių jame.

2011 – Abakas pradėjo teikti profesionalias Kompiuterinės ekspertizės paslaugas.

KODĖL ABAKAS?

LABORATORIJA. Laboratorijoje, neatitinkančioje gamintojo reikalavimų, diskų ardymas dažniausiai būna pirmas ir paskutinis, nes kietasis diskas – precizinis įrenginys ir saugiam darbui Youtube pamokėlių neužtenka. Kroll Ontrack laboratorijoje (cleanroom) įdiegtos specialios oro valymo sistemos su HEPA filtrais tam, kad oras būtų išvalomas nuo netgi 0,00005 milimetro skersmens dalelyčių, esančių jame. (Kroll Ontrack darbo vietos atitinka ISO 14644-1 standartą. 

ATSARGINIŲ DALIŲ (DONORŲ) REZERVAS. Diskų remontui reikalingos komplektuojančios detalės (donorai). Dažnai jų paieška baigiasi eBay.com, užtrunka ilgą laiką ir, galiausiai, tinkamas donoras nerandamas arba vieno jo neužtenka, todėl reikia viską pradėti iš naujo, taip pat sumokant dar kartą, be garantijos, kad duomenys bus atstatyti. Kroll Ontrack yra sukaupęs bene didžiausią pasaulyje atsarginių dalių rezervą (150,000 vnt.). Dalys, reikalingos darbui, iš kitos šalies yra atsiunčiamos per parą. Sutaupoma daug itin brangaus laiko donorų paieškoms.

KAINA. Vieni tiekėjai viešai neskelbia duomenų atstatymo kainos, nes nenustačius gedimo ir, ypač svarbu, jo pasekmių duomenims, įvertinti darbų darbų apimtis ir galimybes yra neįmanoma. Kiti tiekėjai centų tikslumu nurodo kainą esant tam tikriems gedimams, bet nekalba apie galimas gedimų pasekmes ir todėl atstačius duomenis dažnai priskaičiuojami papildomi darbai ir nurodyta tiksli kaina pasikeičia ne procentais, o kartais. ABAKO duomenų atstatymo kaina yra konkurencinga, pritaikyta mūsų rinkai ir preinama visiems: ne tik didelėms įmonėms ar smulkiam, vidutiniam verslui, taip pat ir namų vartotojui. Svarbu ir tai, kad imantis veiksmų, kurie įtakoja kainą, Abakas gauna užsakovo sutikimą. 

KONFICENCIALUMAS ir duomenų saugumas garantuojami.

SAUGUS DISKO NAIKINIMAS. Diskas, iš kurio buvo atkurti duomenys, gali būti saugiai sunaikintas. Klientui pateikiamas duomenų trynimo naudojant Ontrack® Degausser™ sertifikatas.

KLIENTAI – valstybinės įmonės, didelės korporacijos, smulkus ir vidutinis verslas, privatūs asmenys. Tarp jų – Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, KTU, AB „Vilniaus bankas“, AB „Lietuvos draudimas“, AB „Mažeikių nafta“, UAB „VP Market“, UAB „HP Lietuva“, AB „Lietuvos energija“, UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „Varos Group“, UAB „Electrolux“, UAB „Respublikos leidiniai“, AB „Ogmios centras“, UAB „Boslita ir ko.“, AB „Vienybė“, AB „Venta“, AS „Elion“, FAB „Setevoj Neftianoj bank“ ir kt.

Mūsų klientai įvairaus profilio įmonės: advokatų kontoros, asociacijos, audito, buhalterijos, projektavimo, gamybos įmonės, finansinių paslaugų teikimo įstaigos, draudimo įmonės ir kt.

DARBO LAIKAS
Darbo dienomis: 8.00-18.00 val.
Skambinkite: (370) 699 13000

KOMPIUTERINIŲ LAIKMENŲ PRISTATYMAS
VISOJE LIETUVOJE

▶︎ Vilnius
J.Savickio g. 4, Vilnius LT-01108
Logistikos partneris - “Office service”
Darbo laikas:
I-IV: 10.00 -15.00 val.
V: 10.00-14.00 val.

▶︎ Vilnius ir kiti Lietuvos miestai
✅ Omniva, LP Express
Nurodant: siuntos gavėjo tel. (370) 699 40003, Vilniaus Maxima Grigiškių paštomatas, Kovo 11-osios g. 38B
✅ Kurjeris
Pristatymo adresas: Abakas UAB ("Office service") J.Savickio g. 4, Vilnius 01108,
✅ Autobusų stoties siuntų skyrius
Nurodant gavėją: Abakas UAB, Vilnius, tel. (370) 699 40003

Rekvizitai:
UAB “Abakas”
Įm.kodas: 134891882
PVM kodas: LT348918811
Tel. (370) 699 13000
E.p. info@abakas.lt