Per 25 metus sukaupta patirtis, programiniai sprendimai ir duomenų atkūrimo valdymo procesai, užtikrina visišką duomenų saugumą.

Klientai apie Abaką

Gita Vapšytė, 2019 m.

Kreipiausi į šią įmonę su rekomendacijomis, kad joje dirba puikūs savo srities žinovai. Ir tikrai neapsirikau! Nepaisant to, kad mano atveju pasiekti norimo rezultato nepavyko, aš žinojau, kad buvo dėtos milžiniškos pastangos ne vieno darbuotojo siekiant nustatyti mano žioplumo padarinius. Nuo pirmo skambučio su pagalbos prašymu man buvo aiškiai ir suprantamai paaiškinta visa procedūra – specialistas išsamiai ir suprantamai man, techninių žinių stokojančiai moteriai, paaiškino, kas, kaip ir iki kad bus daroma, kokios tikimybės, galimybės ir pan. Proceso eigoje buvau informuojama apie duomenų atkūrimo situaciją. Anksčiau ne iš vieno specialisto buvau girdėjusi, kad suformatavus SD kortelę GoPro kameroje, informacijos atkurti neįmanoma, bet šios įmonės specialistai vis tiek įvairiais būdais bandė pasiekti teigiamo rezultato. Aš jaučiausi taip, lyg mano problema ne tik jiems rūpi, bet jie deda daugiau pastangų nei turėtų, jog išspręstų šią problemą. Patikėkite, šiais materialinių vertybių laikais tokios pastangos vertos didžiausios padėkos. Prie mano SD kortelės dirbo toli gražu ne vienas ir ne du specialistai. O sumokėta tik už diagnostikos paslaugą!

Kartais svarbu ne rezultatas, o pastangos ir patirtis. Esu labai nuoširdžiai dėkinga visiems UAB „Abakas“ specialistams už atsidavimą savo darbui, žmogišką supratingumą ir profesionalumą. Džiaugiuosi gavusi rekomendaciją kreiptis į Jus! Suprantu, kad techninis atsiliepimas daug kam būtų įdomesnis ir informatyvesnis, bet šis tebūna tiesiog žmogiškas. Jus būtų egoistiška nesuteikti kitiems galimybės atrasti šį tą „tikro“ tokioje pasirinkimo gausoje.

 

Nerijus Kemzūra, 2019 m.

Ačiū už fantastišką darbą!