Kroll Ontrack siūlo nemokamą diagnozę klientams, kurių laikmenos nukentėjo po 5.8 balo įvertinto žemės drebėjimo Virdžinijoje ir po keletos dienų pro visą Rytinę pakrantę praūžusio ir apie 1 milijoną žmonių palikusio be elektros energijos uragano „Irena“. Kroll Ontrack skelbia, jog duomenų atkūrimui iš šių laikmenų taip pat bus taikomos specialios nuolaidos ir fiksuotos kainos.

Šiandiena dauguma vertingos verslo bei namų vartotojų informacijos yra saugomi įvairių tipų elektroniniuose prietaisuose. Svarbūs finansiniai dokumentai, nepakeičiamos nuotraukos, vaizdo įrašai, muzika, kontaktai, slaptažodziai ir kita. Ekspertai spėja, jog 99% visos informacijos yra laikoma elektroniniu formatu, tačiau dažniausiai atsarginės kopijos nėra daromos. Šį faktą patvirtina Kroll Ontrack gaunamų darbų užsakymų pagausėjimas po įvairių stichinių nelaimių.

„Dažniausia duomenų praradimo priežastimi yra siautėjančios audros, kurios sukelia elektros srovės nutrūkimą, “, teigia Kroll Ontrack vice prezidentas Tod Johnson.

„Tuo tarpu, jei didelę dalį materialinių nuostolių padengia draudimas, to negalima pasakyti apie skaitmeninius duomenis. Ir kol nėra atstatomas elektros tiekimas, praktiškai nėra galimybės įvertinti, kokio masto žala yra padaryta skaitmeniniams failams ir informacijai, saugomai diskiniuose kaupikliuose“.

Džiugu, kad šiandien dauguma skaitmeninės informacijos gali būti atkurta iš skendusių ar elektros iškrovos pažeistų diskų, naudojant Kroll Ontrack paslaugas ar programinę įrangą.

www.krollontrack.com