Šiandien mūsų nebestebina milžiniški skaitmeninės informacijos kiekiai ir nuolatinis įsitraukimas į skaitmeninę erdvę. Dabar žmogus informacijos gauna beveik 200 kartų daugiau nei prieš ketvirtį amžiaus. Žurnale „Science“ mokslininkai paskelbė nustatę, kad dabar visame pasaulyje cirkuliuoja apie 295 eksabaitų informacijos. /šaltinis: XXIamzius.lt/

Šiame technologijų amžiuje, kur netgi įvaizdis internete yra svarbesnis už įvaizdį realiame gyvenime, duomenų praradimas – itin skausmingas ir nuostolingas. Ir nors kasdienybėje dėl informacijos ir pasirinkimų pertekliaus esame įpratę vadovautis atsitiktiniais sprendimais, to reikėtų vengti renkantis duomenų atkūrimo paslaugos teikėją. Nes Jūs teturite vieną galimybę efektyviai atkurti prarastus duomenis. Ir tam, kad tai būtų prieinama visiems, sugedusių laikmenų diagnostiką Abakas, Kroll Ontrack partneris Baltijos šalyse, atlieka nemokamai. 

Lietuvoje yra nemažai įmonių, siūlančių duomenų atkūrimo paslaugas, kurios savo tinklapiuose skelbiasi esančios lyderiais duomenų atkūrimo srityje, turinčios tinkamas laboratorijas ir taikančios “priimtinas” kainas. Tačiau reikėtų būti atidiems, nes paprastai duomenis galima atkurti tik vieną kartą. Renkantis paslaugos teikėją, atkreipkite dėmesį į:

  • patirtį ir kompetenciją,
  • naudojamą patentuotą programinę įrangą, įrankius ir procesus,
  • skaidrias kainas ir aiškius procesus,
  • pagalbą po duomenų atkūrimo,
  • oficialias saugumo ir procesų taisykles, kad Jūsų duomenys būtų saugūs prieš, per ir po duomenų atkūrimo.

2003 m. Abakas tapo vieninteliu autorizuotu Kroll Ontrack atstovu Baltijos šalyse ir Kaliningrado regione. Šio ypatingo statuso suteikimas Lietuvos rinkai suteikė daug privalumų:

▪ duomenų atstatymo kainodara derinama prie vietinės rinkos;

▪ Abakas garantuoja atstatomų duomenų saugumą ir konfidencialumą, nes duomenys atkuriami ir tikrinami specialiomis programomis;

▪ sėkmingų duomenų atstatymo darbų koeficiantas yra virš 80 procentus, programinės įrangos atvejais – net 91 procentą.

▪ specializuotas ir profesionalus klientų konsultavimas ir aptarnavimas.

Abakas taip pat teikia profesionalias Kompiuterinės ekspertizės ir duomenų naikinimo paslaugas.

Mūsų klientų tarpe valstybinės ir privačios įmonės. Tarp daugiau nei 400 iš jų – Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, KTU, AB „Vilniaus bankas“, AB „Lietuvos draudimas“, AB „Mažeikių nafta“, UAB „VP Market“, UAB „HP Lietuva“, AB „Lietuvos energija“, UAB „Vilniaus vandenys“, UAB „Varos Group“, UAB „Electrolux“, UAB „Respublikos leidiniai“, AB „Ogmios centras“, UAB „Boslita ir ko.“, AB „Vienybė“, AB „Venta“, AS „Elion“, FAB „Setevoj Neftianoj bank“ ir kt.

Kroll Ontrack yra duomenų atkūrimo lyderis pasaulyje. Kompanija jau atlikusi daugiau nei 500 000 duomenų atkūrimo darbų ir kasmet atkuriamų duomenų kiekis auga daugiau nei dvigubai.