Per 25 metus sukaupta patirtis, programiniai sprendimai ir duomenų atkūrimo valdymo procesai, užtikrina visišką duomenų saugumą.

Programinė įranga

Ontrack® EasyRecovery

Ne visi duomenų praradimo atvejai reikalauja duomenų atstatymo specialisto pagalbos. EasyRecovery™ – tai programinis „Do-It-Yourself“ sprendimas, kurio pagalba saugiai atstatomi prarasti ar „neprieinami“ duomenys, prarasti dėl netyčinio bylos ištrynimo, virusinės infekcijos ar „neprieinamo“ sektoriaus.

EasyRecovery sprendimas rekomenduojamas specialistų tokiu atveju, jei informacijos laikmena nėra pažeista mechaniškai. EasyRecovery duomenų atstatymo programa leidžia ne tik pasirinkti atstatymo galimybes, kurios geriausiai atitiktų Jūsų poreikius, bet taip pat kontroliuoti atstatymo procesą – t.y. pradėti, pabaigti ar atnaujinti procesą.

   

Ontrack® PowerControls

PowerControls – tai duomenų atstatymo ir archyvinių dokumentų valdymo (MS Exchange Mailbox) įrankis.

PowerControls programinė įranga suteikia vartotojui galimybę kopijuoti, ieškoti informacijos tiesiogiai iš neaktyvuotų Exchange duomenų bazės .edb bylų. Šis programinės įrangos įrankis suteikia galimybę atstatyti pavienes paštadėžes, asmenines bylas, elektronines žinutes ar prie bet kurio elektroninio laiško pridėtą dokumentą.

Programa, dirbdama kartu su esama Exchange atsarginės kopijos programine įranga, suteikia galimybę lengvai ir greitai atstatyti informaciją iš bet kurios ankstesnės kopijos. Vartotojas taip pat gali lengvai ieškoti ir kurti kopijas tų archyvuotų elektroninių laiškų, kurie pagal raktinį žodį (gavėjai, siuntėjai, datos ir kt.) atitiko jo paieškos kriterijų.

Daugiau informacijos telefonu  +370 699 40 006