Per 25 metus sukaupta patirtis, programiniai sprendimai ir duomenų atkūrimo valdymo procesai, užtikrina visišką duomenų saugumą.

Duomenų atstatymas

Abakas duomenų atstatymas (duomenų atkūrimas)Teikiama prarastų duomenų atstatymo (duomenų atkūrimo) paslaugas iš visų skaitmeninių laikmenų: HDD, SSD, RAID, USB, SD ir kt. Iš visų operacinių sistemų. Esant bet kokiam gedimui ar failo tipui. Nemokama diagnostika, efektyvūs sprendimai, didžiausias donorų (atsarginių dalių) rezervas. Paprastas 4 žingsnių procesas ir skaidrumas viso proceso metu.

Aiškiai, lanksčiai ir profesionaliai 

 • Nemokama konsultacija telefonu. Pokalbio metu, specialistas įvertina kliento duomenų praradimo situaciją, kad galėtų pasiūlyti geriausią sprendimą konkrečiu atveju.
 • Įrodytas sėkmės koeficiantas ir ilgametė patirtis.
 • Kliento poreikius atitinkačios paslaugos parinkimas.
 • Aiški kaina ir skaidrus procesas.

Iš visų skaitmeninių laikmenų

 •  HDD duomenų atstatymas: išorinis USB, eSATA, SCSI ir kita
 • SSD (solid state drive) duomenų atstatymas: nešiojamieji ir staliniai kompiuteriai, planšetės (tablet PC), netbook’ai ir kita.
 • atminties kortelių (flash) duomenų atstatymas: išorinis USB, eSATA, SCSI ir kita,
 • juostinių laikmenų duomenų atstatymas: LTO, DLT ir kita.

Duomenų atstatymas iš visų operacinių sistemų (OS): Microsoft Windows® :3.x, AppleMAC, Windws, OS/2, Unix, VAX/VMS, Sun, Solaris, SCO, HPUX, SGI, NetWare, AIX.

Aiškus 4 žingsnių procesas 

STEP 1. Nemokama konsultacija telefonu. Pirmojo pokalbio metu, Abako specialistas įvertina kliento duomenų praradimo situaciją, kad galėtų pasiūlyti geriausią ir labiausiai rentabilų duomenų atkūrimo sprendimą.

STEP 2. Pirminė laikmenos diagnostika. 

 • Diagnostikos tikslas – nustatyti duomenų praradimo priežastis, duomenų pažeidimo lygį bei technologijas duomenų atkūrimui.
 • Atlikus diagnostiką, Klientui pateikiame galimų atkurti failų sąrašą, nurodome tikslią duomenų atkūrimo kainą ir terminą, per kiek laiko bus suteikta atstatymo paslauga.
 • Diską ir kitas laikmenas Abakui galima pristatyti Kontaktų skiltyje nurodytais būdais. 

STEP 3. Duomenų atstatymas. Remiantis diagnostikos rezultatais, klientui priėmus sprendimą tęsti procesą ir raštu tai patvirtinus, atliekamas duomenų atstatymas, naudojant pažangiausias duomenų atstatymo technologijas.

STEP 4. Paslaugos užbaigimas. 

 • Atkurti duomenys įrašomi į kliento pasirinktą laikmeną (užsakovas naują diską duomenų įrašymui gali pateikti pats arba nuperka Abakas (suderinus su Klientu). 
 • Pateikiamos aiškios instrukcijos, kaip perkleti atkurtus duomenis į kompiuterį ar perinstaliuoti atstatymo procese naudotą diską. 
 • Suteikiamos konsultacijos duomenų saugumo, atsarginių kopijų ir kitais klausimais.

Svarbu:

 • Konfidencialumas garantuojamas.
 • Duomenys grąžinami laikantis visų saugumo ir duomenų konfidencialumo reikalavimų.
 • Duomenų kopijos serveryje laikomos 14 dienų, vėliau – naikinamos.

Sužinokite, kodėl verta rinktis Abaką?

Sužinokite, kiek kainuoja duomenų atstatymas.

Atstatykite savo duomenis! 

Susisiekite su Abako specialistu. Duomenų atstatymo paslaugas teikiame visiems – nuo didelių įstaigų ir organizacijų iki privačių asmenų, kurie galbūst prarado skaitmenines nuotraukas.

Skambinkite jau dabar tel. +370 699 13000

Atsiliepimai

 • Susidūrus su duomenų praradimo problema, mes kreipėmės į "Abaką". Šios įmonės profesionalumas ir suteikiama garantija duomenų saugumui bei konfidencialumui buvo pagrindiniai mūsų duomenų atstatymo įmonės pasirinkimo kriterijai. Tiems, kas prarado vertingus duomenis, mes rekomenduojame neeksperimentuoti patikėti savo problemą profesionaliems duomenų atstatymo srities specialistams.

  "Kauno stiklas", UAB
 • Sugedus diskui, Ontrack PowerControls programinės įrangos pagalba mes galėjome atstatyto paštadėžes iš turėtos atsarginės kopijos. Visi Exchange serverių administratoriai turėtų žinoti Ontrack programinės įrangos privalumus ir galimybes.

  "Läänne Maavaliusus", Estijos bendrovės atstovas Urmas Ojamae
 • Versle nėra nieko skaudžiau už suvokimą, kad prarasti svarbūs duomenys, gamybos programos ir visa informacija, kuri buvo sukaupta per visą laiką. Susidūrę su tuo ir mes pradėjome ieškoti duomenų atstatymo bendrovės, kuri galėtų atstatyti duomenis. Buvo kreiptasi į kelias duomenų atstatymo bendroves, bet visur išgirsdavome vienintelį atsakymą - NE, atsiprašome, bet mes niekuo negalime jums padėti... Tai buvo paskutinė mūsų viltis atstatyti mūsų įmonei labai svarbią gamybos programą. Mūsų apsisprendimas buvo 100 proc. teisingas, mes neapsirikome laikmenos atstatymo darbus patikėdami "Abakui". Nors duomenų praradimo atvejis buvo sudėtingas, darbai truko ne vieną dieną, "Abako" specialistai sugebėjo atkurti visus reikiamus duomenis.

  Kadangi esame gamybos įmonė, svarbiausia mums buvo gamybinė programa, kuri buvo sukurta ir 10 metų tobulinama mūsų įmonės darbuotojų. Esame labai dėkingi šiai bendrovei už profesionalų darbą, malonų bendravimą atliekant duomenų atstatymo darbus laboratorijoje.

  "Kamenėja", IĮ