Per 25 metus sukaupta patirtis, programiniai sprendimai ir duomenų atkūrimo valdymo procesai, užtikrina visišką duomenų saugumą.

Kitos paslaugos

Kompiuterinė ekspertizė – tai procesas, kurio metu renkami, analizuojami ir apibendrinami skaitmeniniai duomenys. Juos vėliau galima kaip įrodymą pateikti teisme.

IT saugumo sprendimai – tai paslauga, skirta apsaugoti jūsų asmeninį ar įmonės kompiuterį nuo interneto grėsmių tokių kaip duomenų vagystės, internetinės šiukšlės, įsilaužimai ir kt. 

IT auditas – siekiame nustatyti IT sistemos optimizavimo galimybes ir kompiuterinės technikos bei programinės įrangos poreikį atitinkamai darbo vietai.

Backup sprendimai – mes, turintys ilgametę patirtį duomenų atstatymo srityje, kaip niekas kitas gerai suprantame duomenų saugojimo ir atsarginių kopijų svarbą. Siūlome rezervinių kopijų sprendimus verslui ir privatiems asmenims. Nesvarbu, ar tai būtų apskaitos duomenys ar privačios nuotraukos.

Debesijos sprendimai – skirti inovatyviems, nenorintiems didelių ilgalaikių investicijų į IT ūkį. Įsigilinę į jūsų situaciją, patarsime ir parinksime tokį debesijos sprendimą, kad gautumėte apčiuopiamą naudą ir efektyvumą.